Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

lukekra

Karma!

Obávám se však, že zdejší diskuze zachvátí zdejší rota věčně vynervovaných kuřáků, pro které chvilková abstinence znamená několik infarktů předem ;-D

Nedejte se, oni nedokážou pochopit, že zatímco nekuřák je může obtěžovat akorát svými komentáři, kuřák kouřem obtěžuje a huntuje zdraví svému okolí dost spolehlivě.

+1/0
23.4.2012 1:48

Greybeard

Jsem nekuřák,

ale aby jsi se z toho neopupínkoval šašku. Že ti pod hubou dnes a denně vteřinu co vteřinu čudí tisíce aut to ti je jedno, ale kuřák na ulici je problém. Že ti soused ve svém kotli pálí všelijaký sajrat pod nos to je taky OK. Tipoval bych tě na polepšenýho kuřáka a myslím, že se nemýlím co kemo?

+2/0
22.4.2012 22:11

Greybeard

Re: Jsem nekuřák,

A ještě něco. Ty plíce jak ty píšeš kuřáka těsně před smrtí to jsi vymyslel sám či ti u toho někdo radil.

0/0
22.4.2012 22:13

argento

Re: Jsem nekuřák,

Smutný přístup mnoha lidí - nač dodržovat zákony, nařízení apod. Nebo dokonce proč být ohleduplný vůči ostatním. Vím přesně o čem autor blogu píše, do Vaňkovky také chodím a situaci tedy znám. Snad pokaždé, když jsem ve Vaňkovce byla, se v dané kavárně kouřilo, ač mají vylepený nápis "zákaz kouření". Ve Vaňkovce je více kaváren, restaurací či cukráren a všichni provozní se tomuto nařízení podřídili (ač s ním třeba nesouhlasili), buď vyvěsili cedule se zákazem a tento zákaz dodržují, nebo (ti šťastnější) měli možno oddělit prostory od veřejného prostoru Vaňkovky a kouřit se u nich smí. V dnešní době všichni ví, že je kouření škodlivé, na zákazu kouření v uzavřeném obchodním centru mi nepřijde nic divného, tak jako mi nepřijde divné, že se kouří v hospodě u piva. Respektuji zakouřené hospody a proto si dovoluji očekávat to stejné i od kuřáků v prostorech, kde je kouření zakázané. Opravdu toho chci moc?

+2/0
22.4.2012 22:39

Greybeard

Re: Jsem nekuřák,

Aha, omlouvám se autorovi, nečetl jsem dost pečlivě, myslel jsem, že mluví o kuřácích venku před galerií. Ještě jednou se omlouvám

+1/0
22.4.2012 22:58

Přečtěte rozhovor s Martou Kučíkovou

Žebříčky

Redakční blogy

 • Redakční
        blog
 • Blog info
 • První pokus
 • Názory
        a komentáře

TIP REDAKCI & RSS

Najdete na iDNES.cz